Nauczanie bez ograniczeń

Uczysz się gdzie chcesz

E-learning jest szeroko rozwiniętą w Europie zachodniej i Stanach Zjednoczonych formą nauczania na odległość, tj. bez konieczności przyjazdu na zajęcia do szkoły. Wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu i można uczyć się z każdego miejsca na świecie.

Ważny jest także fakt, że nauka w systemie e-learningowym jest równoważna z nauczaniem w trybie tradycyjnym. Oznacza to, że uczniowie, którzy ukończą szkołę w trybie e-learnigowym mają takie same prawa i kompetencje jak uczniowie kończący szkoły tradycyjne.

Nowoczesność

To wymóg dzisiejszych czasów

Metody e-learningowe stosują w zasadzie wszystkie uniwersytety, korporacje wielkiego biznesu i wiele szkół. Otwiera to możliwości nieosiągalne do tej pory dla ludzi pracujących, wychowujących dzieci czy ze ze względu na zamieszkanie nie miały do tej pory możliwości podnoszenia kwalifikacji czy zdobycia wykształcenia.

Nie pozwól by takie kwestie przeszkodziły Ci w zdobyciu lepszego wykształcenia! Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Nie zwlekaj i ucz się z nami!