Dlaczego warto uczyć się z nami?

Sprawiamy, że nauka staje się przyjemna

Rozumiemy, że życie stawia przed nami różne ograniczenia. Praca, rodzina - brak czasu. Ale jesteśmy po to, by umożliwić Tobie kontynuowanie nauki mimo przeciwności losu. Uczysz się wygodnie, bez wychodzenia z domu - metodą e-learningu. To proste!

Odległość nie gra roli

Nie ważne skąd jesteś. Wystarczy, że masz komputer z dostępem do internetu. Nasi wykładowcy przygotowują materiały, a Ty z nich korzystasz. Za pomocą specjalnej platformy e-learningowej korespondujesz z nauczycielami, pobierasz materiały i wysyłasz prace.

E-learning to nasza mocna strona

Działamy na rynku od wielu lat. Wypracowaliśmy metody oraz zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam dzisiaj zaoferować Tobie jedną z najlepszych propozycji wśród szkół zaocznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się, że warto!

Jak zacząć naukę z nami?

Nawiąż z nami kontakt

Zadzwoń do nas lub napisz maila. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się wszystkich niezbędnych szczegółów.

Złóż dokumenty

W dziale "Do pobrania" znajdziesz przygotowane w pdf dokumenty. Pobierz je, wydrukuj, uzupełnij i dostarcz do nas. Jeśli nie masz jak wydrukować - przygotujemy formularze dla Ciebie!

Rozpocznij naukę!

Po pozytywnej rekrutacji zostaniesz zapisany do odpowiedniej grupy i zobaczysz na swoim koncie w platformie e-learningowej swoje kursy. Dalej będzie już tylko lepiej!